Jana Machalíková, Roman Musil: Improvizace ve škole Zobrazit větší

Improvizace ve škole – Jana Machalíková, Roman Musil

ISBN 978-80-7333-120-7

Nový produkt

formát A5, 148 stran, 5 schémat 
Rok vydání 2015

E-BOOK

Více informací

260,00 Kč s DPH

Více informací

Improvizace se v poslední době stala velkou módou. Vstoupila do masových médií, do uměleckých škol, ale vstupuje i do programu škol středních (např. gymnázií, středních pedagogických škol a pedagogických lyceí), kde se stává součástí předmětů dramatická výchova, osobnostně sociální výchova, jazykové a literární praktikum. Určitých metod improvizace využívá i český jazyk, občanská výchova či základy společenských věd

Publikace je určena především učitelům a žákům středních škol, protože je napsána s ohledem na rozvoj vybraných klíčových kompetencí žáků středních škol. Určena je také učitelům a žákům základních uměleckých škol, kteří se v oboru dramatická nebo divadelní výchova věnují improvizaci, různým dramatickým kroužkům při základních či středních školách, i jednotlivcům nebo skupinám, které se zajímají o improvizaci.

Je napsána především pro praktické použití. Nad nepatrným teoretickým výkladem dominují hry a cvičení, které jsou doplněny zkušenostmi autorů.

Vznikla na přání učitelů, kteří se pravidelně účastní seminářů improvizace Jany Machalíkové při Pedagogické poemě středních pedagogických škol. 

Uvítají ji určitě i různé dramatické kroužky.

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Ke stažení