Platba v hotovosti při osobním odběru

Platba v hotovosti je možná v případě osobního převzetí a telefonické domluvě v naší kanceláři Roztylská 1860/1, 148 00 Praha 11.

Platba bankovním převodem

Při volbě platby převodem je zboží expedováno až po připsání požadované částky na náš účet. V případě platby převodem musí být platba uhrazena do7 dní od vzniku objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována.

Platba bankovním převodem je možná POUZE z účtu vedeného u některé z českých bank.

Podklady k platbě jsou zaslány na email společně s potvrzením objednávky.

Platba na fakturu

Státním institucím, školám a knihovnám zasíláme zboží po předchozí domluvě na fakturu. Pokud máte zájem o platbu na fakturu, kontaktujte předem naše pracovníky na emailové adrese nakladatelstvi@informatorium.cz.

Způsoby doručení

Česká pošta

Zásilka je posílaná jako doporučený balík. Na adresu uvedenou v objednávce.

Balík je na poště uložen pouze po dobu 14 kalendářních dní. S vyzvednutím tedy neotálejte, po této době je vrácen odesílateli.

Poštovné je účtováno ve výši 99 Kč při platbě převodem. Při platbě na dobírku je účtován navíc poplatek 150 Kč.

DPD

Zásilky odeslané prostřednictvím DPD jsou doručovány druhý den od podání. Zákazník je informován o doručování dopravcem prostřednictvím zadaného telefonního čísla.

Poštovné je účtováno ve výši 99 Kč při platbě převodem. Při platbě na dobírku je účtován navíc poplatek 150 Kč.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný v naší kanceláři Roztylská 1860/1, 148 00 Praha 11. Objednávku je možné si vyzvednout po předchozím potvrzení, že je objednávka připravena v nakladatelství.

Objednávka je rezervována po dobu 10 dnů, po této době může být zrušena. Pro prodloužení této lhůty nás kontaktujte na email nakladatelství@informatorium.cz.

Zásilkovna

Zásilky odeslané prostřednictvím ZÁSILKOVNY jsou do boxu nebo na výdejní místo. Celková cena je 99 Kč za dopravu.